Oferta

Oferujemy Państwu pokoje do wynajęcia w malowniczym Grzybowie k. Kołobrzegu. Nasz obiekt znajduje się w samym centrum miejscowości, a zarazem w zaciszu wydm Morza Bałtyckiego. Do morza mamy tylko 150 metrów, to mniej niż 5 minut spacerkiem do skorzystania z kąpieli słonecznej i wodnej.

Posiadamy w ofercie pokoje z łazienkami w nowo-wybudowanym budynku, które są stworzone z pasją do drewna dębowego. W budynku znajduje się 7 pokoi ( 2 pokoje 3-osobowe, 1 pokój 2-osobowy, 4 pokoje 4-osobowe. Możliwe są dostawki z uwagi na wielkość pokoi (są duże). Na wyposażeniu każdego z pokoi znajduje się: łóżko (+ materac), szafy, stół, taborety, półki – wszystko drewniane – dębowe, wykonane własnoręcznie przez gospodarza obiektu z pasją i z myślą o turystach. Ponadto w pokojach znajduje się: telewizor, czajnik elektryczny, szklanki, łyżeczki, lodówka, sprzęt plażowy (leżaki, koce i parawan), lampki nocne. Łazienki są z prysznicami. Goście mają nieograniczony dostęp do internetu. Pokoje dostępne są na parterze i I piętrze budynku.

W jednym z pomieszczeń na parterze budynku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, która jest oddana do użytku Turystom, którzy mają do niej nieograniczony dostęp. W kuchni znaleźć będzie można m.in. płytę grzewczą, mikrofalę, patelnie, garnki, talerze, sztućce, tarkę, deskę do krojenia itp. akcesoria, które są potrzebne do przygotowywania posiłków.

Posiadamy pokoje w drugim budynku ze wspólną łazienką, są to 2 pokoje 4-osobowe oraz 1 pokój 2-osobowy.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka dla dziecka, a także żelazka i deski do prasowania. Na terenie posesji znajduje się miejsce na grilla wraz ze stołami piwnymi. Dla dzieci mamy piaskownicę wraz z zabawkami do piasku, zjeżdżalnię, trampolinę, dwie huśtawki oraz bujawkę.

Zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe dla Państwa samochodów, a Turyści przyjeżdżający do nas z rowerami, mają zapewniony schowek na rowery.

Doba noclegowa trwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Zakres czasowy doby noclegowej może ulec zmianie (może się wydłużyć z korzyścią dla naszych Gości, o ile pokój będzie szybciej dostępny).

Opłata za pobyt, jak również opłata klimatyczna pobierana jest od Klientów (Turystów) w dniu przyjazdu do obiektu.

W budynkach obowiązuje zakaz palenia.

Obiekt jest całoroczny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.